PRESSEROM

Se kontaktinformasjon nedenfor for aktuelt område

Espen Hoff
Pressekontakt: Umoe Restaurants strategi, eiere og overordnede ambisjoner.

Espen Hoff, konsernsjef

E-post: espen.hoff@umoerestaurants.com
Mobil: +47 992 97 964

tore-1
Pressekontakt: Starbucks, LEON, La Baguette, Fattigmann, Café Opus, Kjøkken og Kaffe

Tore Garmo, adm. direktør

E-post: tore.garmo@fridays.no
Mobil: +47 932 28 998

Rune Sandvik
Pressekontakt: Burger King Norge & King Food Own Scandinavia

Rune Sandvik, adm. direktør

E-post: rune.sandvik@burgerking.no
Mobil: +47 982 54 111

kjersti-1
Pressekontakt: Umoe Restaurants finans, regnskap, nøkkeltall og juridisk.

Kjersti Skrefsrud, CFO

E-post: kjersti.skrefsrud@umoerestaurants.com
Mobil: +47 452 72 600

Marianne-Lund
Pressekontakt: Peppes Pizza

Marianne Lund, adm. direktør

E-post: marianne.lund@umoerestaurants.com
Mobil: +47 971 91 271

Iwo-Zakowski
Pressekontakt: Burger King Sverige Franchise & Marketing

Iwo Zakowski, general manager

E-mail: iwo.zakowski@burgerking.se
Mobile: +46 725557750

Pressemeldinger

Logoer alle konsepter

Pressebilder konsernledelsen